Jak wybrać shoty przedtreningowe?

Jak wybrać shoty przedtreningowe?

Shoty przedtreningowe oferowane są osobom, które są narażone na intensywny wysiłek fizyczny oraz umysłowy. Mowa tutaj m.in. o sportowcach, czy też o studentach, maturzystach, itd. Które shoty będą najlepsze? Na co należy uważać podczas ich zakupu?

Dobre przedtreningówki

Wszystko tak naprawdę zależne jest od tego, z jaka dyscypliną sportową, wysiłkiem fizycznym, umysłowym będzie się miało do czynienia. Dyscypliny sportowe – wytrzymałościowe to shoty przedtreningowe, które w dużej mierze bazują na takich składnikach, jak tauryna, kofeina, beta-alanina. Dla osób, które w dużej mierze skupiają się na treningu siłowym, dedykowane są te przedtreningówki, które w swoim składzie zawierają cytrulinę, ekstrakt z buraka, czy też argininę. Osoby narażone na intensywny wysiłek umysłowy (ale nie tylko uczniowie), jak również te, które chcą lepiej skupić się na treningu, powinny kupić shoty, które zawierają w swoim składzie kofeinę, ALC oraz NALT.

Shoty przedtreningowe

Uwaga na shoty

Shoty przedtreningowe jak te z swiatsupli.pl nie są szkodliwe, ale należy uważać z częstotliwością ich przyjmowania. Te, które zawierają w sobie duże ilości kofeiny, powinny być przyjmowane rzadziej. Chociażby ze względu na to, że podnoszą one ciśnienie. Poza tym można uodpornić się na działanie symulantu, jeżeli będzie się je tak często przyjmować. Te przedtreningówki, które w swoim składzie mają taurynę, aminokwasy, argininę uważane są za nieszkodliwe. Co więcej, uważa się, że maja one właściwości prozdrowotne, dzięki czemu można przyjmować je systematycznie.

Comments are closed.