Czym jest Mensil?

Czym jest Mensil?

Nie da się ukryć, że wygląd współczesnego świata nie sprzyja zdrowiu ani psychicznemu, ani fizycznemu. Mężczyźni na całym świecie borykają się z zaburzeniami erekcji. Wynikają one z czynników fizjologicznych, takich jak problemy sercowo-naczyniowe czy otyłość, ale mogą mieć również podłoże psychiczne i wiązać się z innymi zaburzeniami, na przykład zaburzeniami nastroju w postaci depresji. Współcześnie zaburzenia wzwodu leczy się na wiele sposobów, jednak jednym z najskuteczniejszych okazuje się farmakoterapia.

Lek, który leczy: Mensil

Mensil jest lekiem, którego substancją czynną jest sildenafil. Sildenafil obniża ciśnienie tętnicze krwi, rozszerza światło naczyń krwionośnych, tym samym ułatwiając napływ krwi do prącia. Stosując Mensil, można osiągać prawidłową erekcję i odbywać satysfakcjonujące stosunki płciowe. Trzeba jednak pamiętać, że Mensil nie jest afrodyzjakiem i nie podnosi poziomu libido. Aby zadziałał, konieczna jest ekspozycja na bodziec seksualny, który wywoła podniecenie.

Jak stosować lek?

mensil lek na potencję

Lek występuje pod postacią tabletek. W każdej tabletce znajduje się 25 miligramów sildenafilu, a więc dawka odpowiednia do uzyskania prawidłowej erekcji. Tabletki należy żuć, a działanie leku rozpocznie się po kilkunastu minutach. Pełnię efektów będzie można odczuć już po trzydziestu minutach do godziny. Preparat należy przyjąć na godzinę do czterech przed planowanym stosunkiem. Lek działa około pięciu godzin.

Opinie o leku Mensil są bardzo pozytywne. Cena preparatu Mensil w Aptece FAMILIA jest zaś bardzo przystępna. Lek ten jest w pełni bezpieczny, ale warto skonsultować się z lekarzem przed skorzystaniem z preparatu, aby wykluczyć potencjalnie uniemożliwiające jego przyjmowanie czynniki, na przykład chorobę serca, problemy z ciśnieniem tętniczym, niewydolnością nerek i tak dalej.

Comments are closed.